перница - No drama Llama

1,350.00 ден.

Достава секаде низ светот

Безбедно плаќање

  • 100 % полиестер навлака
  • тежина на материјал – 275 г/м2
  • скриен патент
  • навлака што може да се пере во машина
  • исполнување од полиестер – САМО РАЧНО ПЕРЕЊЕ
Тежина 0.42 kg

Оцени

Сеуште нема оцена

Оценете го “перница – No drama Llama”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Можеби ќе ви се допадне

Чекор 1

Прелистајте ги нашите производи и категории и изберете го производот што сакате да го нарачате

Чекор 2

Изберете ги саканите производи, одберете ја количината и додадете ги во кошничката.

Чекор 3

Пополнете ги сите потребни информации додека креирате нарачка

Чекор 4

Проверете го вашиот Е-мејл откако ќе го купите производот за конфирмација

Ако имате какви било прашања додека навигирате или креирате нарачки на нашата веб -страница, слободно контактирајте не

error: Content is protected !!
EUR (fr) SIZE
34
36
38
40
42
44
46
EUR (IT) SIZE
38
40
42
44
46
48
50
UK SIZE
6
8
10
12
14
16
18
US SIZE
0-2
2-4
4-6
8
10
12
14
BUST
80
84
88
92
96
100
104
WAIST
59
63
67
71
75
79
83
HIPS
87
91
95
99
103
107
111

If you need more help or have more questions regarding our sizing, please contact us